Про Олександра Сербіна

 

Про Олександра Сербіна.

Сербін Олександр Ігорович. Народився у 1970 році у м. Харків. Громадянин України. Першу вищу освіту здобув у Харківському державному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди, викладач економічних дисциплін. Друга вища освіта: Національна юридична академія ім. Я. Мудрого (судово-прокурорський факультет), юрист.

В 2008 року на базі Навчально-методичного центра «Валеологія» м. Дніпропетровськ, під керівництвом В.С. Пивоварчука, президента всеукраїнської асоціації інтегративної та психосоматичної медицини, доктора філософії валеології, лікаря психотерапевта вищої категорії, пройшов перепідготовку за спеціальністю валеолог-консультант (педагог-валеолог).

В 2009 році розпочав свою приватну практику цілителя. Вивчаючи лекції Леоніда Русака: «Світ нових знань», ознайомився з блоком метафізичних знань, що й визначило навчання у КМУ УАНМ (Київський Медичний університет Української асоціації народної медицини) за програмою «Біоенергоінформтерапія», спеціалізація Енергоінформаційна гармонізація.

З 2015 р. є засновником і керівником ПНВП «Реабілітаційний центр РАСІН», де і  провадив приватну практику. О. І. Сербін є автором численних статей і публікацій.

З 2016 р. до теперішнього часу навчальний центр школи «Здоров’я РАСИН» у м. Харків здійснює спільно з навчально-методичним відділенням «ВАЛЕОЛОГІЯ» м. Днепр, курсову підготовку і сертифікацію спеціалістів по здоровому способу життя, за спеціалізацією «Валеолог-консультант».

В 2019 році О. І. Сербіну за наукову і успішну практичну діяльність Міжнародною академією биоенергоінформ технологій присвоєно науковий ступінь доктор філософії валеології.

Є співорганізатором курсів з виживання і керівником районної спілки харківської обласної громадської організації «Союз десантників Харківщини». «Основи життєзабезпечення та виживання в екстремальних умовах».

З 2014 р. Сербин О. І. є дійсним членом Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація валеологів». Під головуванням президента Української асоціації валеологів – доктора біологічних наук, професора Марії Степанівни Гончаренко.

З 2016 р. Сербин О. І. є дійсним членом асоціації превентивної та антієйджинг медицини. Під керівництвом голови ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», доктора медичних наук, професора, кафедри загальної практики (сімейної медицини) Національного медичного університету ім. О.О.Богомольца.

01 вересня 2015 р. За вагомий внесок в навчальний процес з виховання молоді і навчання основам життєзабезпечення і виживання в екстремальних умовах, Сербін О.І. був нагороджений медаллю «ЗА ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ».

Основні напрямки діяльності Олександра Сербіна:

— Корекція хребта і суглобів. Авторська техніка «Energyvertebralis».

— Побудова індивідуальної карти здоров’я. Енергоінформаційна і тілесна корекція.

 

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •